Tento víkend jsme se vydali do zatím neprobádané oblasti nám méně známých klubů, do Ostravy. Město sice momentálně žije hokejem, ale na zaplněné hale Sareza to nebylo znát. 

 

Esterka i Terezka získaly po povedených sestavách bez náčiní v kategorii "naděje nejmladší - 2007 a mladší" nejvyšší shodný počet bodů. Esterka ale měla o 0,05 bodu lepší známku za provedení a tím vybojovala zlatou medaili, Terezka byla stříbrná. Stejné medaile si rozdělily i v samostatně hodnoceném ročníku 2007.

Ostrava1

Odpoledne se představila naše starší děvčata, která se po celý uplynulý týden připravovala dvoufázově na MČR a na únavě to bylo znát. Nejprve závodila Verča v kategorii kadetky mladší. V sestavách s míčem i obručí udělala několik drobných chyb a obsadila 5.místo.

Ostrava2

Poté nastoupily Gabča s Deniskou v kategorii kadetky starší. Obě cvičily s kužely a obručí. Deniska zacvičila bez chyb a získala celkově bronzovou medaili. Bronz brala i za sestavu s kužely a za sestavu s obručí cinkla medaile stříbrná. Gabča udělala několik chyb a obsadila 6.místo. Nutno podotknout, že v Ostravě byla velká konkurence ze zahraničí - Polska, Slovenska a Ukrajiny.

Ostrava3


Děkujeme, gratulujeme a těšíme se na příští týden na vrchol sezóny kadetek ... Mistrovství ČR v Třebíči.