Sobotní závody Vysočina Sežev Cup II., pořádané naším klubem, se velmi vydařily. Za účasti 22 klubů a cca 130 závodnic se rozdalo 7 sad medailí a 1 velký putovní pohár, který si odvezly gymnastky klubu TJ Sokol Praha VII za 2 zlaté a 1 stříbrnou medaili (stejný výsledek jako domácí klub SK MG Vysočina Jihlava, ale pohár je "putovní", tak nemohl zůstat doma).
S výsledky našich závodnic jsme velmi spokojeni, celkem získaly 2 zlaté medaile - Tereza Suchá (naděje nejmladší), Veronika Dolejší (kadetky mladší), 1 stříbrnou medaili - Denisa Hejduková (kadetky starší) a 2 bronzové medaile - Ester Opatrná při prvním závodě s náčiním (naděje nejmladší), Gabriela Fiedlerová (kadetky starší). Nela Pochylá obsadila v kategorii naděje starší, po chybách v sestavě s kužely, krásné 5.místo.
Během závodu se vybíralo vstupné a jeho poměrná část a další dobrovolné dary byly věnovány na charitativní účely. Celkem bylo za tímto účelem vybráno 3200,- korun, které byly předány paní Petře Marečkové pro potřeby jejího vodícího psa.
Děkujeme všem zúčastněným klubům, závodnicím, trenérkám a trenérům, sponzorům, divákům a hlavně všem rodičům a známým, kteří se na těchto závodech nějakým způsobem organizačně podíleli a bez jejichž nasazení by nebylo konání možné.
Dva ročníky jsou za námi a další před námi. Doufáme, že nám všichni zachováte Vaši přízeň a příští rok se potkáme na "Vysočina Sežev Cup III."