Doma jsme moc nepobyli, pražské závody byly hned v neděli následovány závody brněnskými.

V dopoledním programu nastoupily ročníky 2010 až 2006. Náš klub měl čtyřnásobné zastoupení v kategorii naděje mladší - ročníky 2006/2007, která byla tentokrát obsazena více než čtyřiceti závodnicemi. Všechna naše děvčata postoupila po sestavě s náčiním do 16-členného finále k sestavě bez náčiní. Nejlépe zvládla své sestavy Anitka, která vybojovala druhé místo, následována Terezkou Suchou na místě třetím. Terka Procházková obsadila 6.příčku a Esterka 13.místo. V hodnocení ročníku 2007 získala Terka Suchá zlatou medaili, Terka Procházková stříbrnou medaili. V ročníku 2006 získala Anitka medaili stříbrnou.

P4171979

Odpoledního programu se zúčastnily tři naše závodnice.

V kategorii naděje starší se představila Barča a po dvou sestavách s náčiním postoupila do finále, ve kterém obsadila 6. příčku. 

V kategorii juniorky cvičily Nelča s Verčou. Nela po dvou sestavách postoupila do finále, kde ji porazila pouze vynikající závodnice ze Slovenska a odváží si stříbro. Verunka skončila za zdmi finále a obsadila 10.příčku. 

Celé odpoledne probíhala také klubová soutěž, ve které doplatily některé z dvojčlenných týmů na z časových důvodů zrušené finále seniorek. První místo tak obsadila naše dvojice Barča + Nelča a zaslouženě si odnesly pohár pro vítěze. 

P4172190

Nezbývá než pogratulovat a poděkovat všem závodnicím a trenérkám za vzornou reprezentaci klubu po celý víkend a popřát hodně štěstí a sil do příštího týdne, kdy Nelču a Verču čeká MČR. Snad to ve stejné hale jako tento týden dopadne stejně dobře.