V krásných historických prostorách starého sálu Sokola Žižkov se tuto sobotu konal tradiční Golden Prague Cup zaměřený svými kategoriemi spíše na mladší ročníky.

Ve všech kategoriích od ročníku 2007 výše cvičila děvčata nejprve 2 sestavy s náčiním, a poté 6 nejlepších postupovalo do finále, kde předvedly sestavu bez náčiní či s libovolným náčiním. 

V kategorii naděje mladší 2007 postoupily do sedmičlenného (díky shodě známek) finále Terka Suchá a Esterka. Lépe se dnes vedlo Terezce, která třemi sestavami bez vážnějších chyb vybojovala 2. místo, Esterka skončila na nepopulárním 4. místě. Terka Procházková, po velké chybě v sestavě s obručí, skončila těsně za zdmi finále na 8. místě. 

V kategorii naděje mladší 2006 závodila Anitka, která i přes drobná zaváhání se švihadlem také postoupila do finále a vybojovala bronzovou medaili. 

V kategorii kadetky mladší 2005 zacvičily Erika i Terka Staňková všechny své sestavy na výbornou. Erika zvítězila a odvezla si zlatou medaili, hned následována Terezkou, která si získala medaili stříbrnou. 

V kategorii kadetky starší jsme měli, jako již tradičně, Denisku. Deniska, až na pár drobných chyb, předvedla krásné sestavy a odvezla si nejcennější medaili. 

V kategorii naděje starší 2003 Obsadila Barča skvělé třetí místo. 

V kategorii juniorky se obě naše závodnice probojovaly do finále. Nelča obsadila výborné druhé a Verunka páté místo. 

Holky, jste veliké šikulky, moc vám gratulujeme a děkujeme vám i trenérsko-rozhodcovskému týmu.