Závod na Motorletu v Praze byl náročný nejen časově, ale i prostorově. Obvyklý počet závodnic byl vtěsnán do odpoledního závodu a na ploše o velikosti cca poloviny koberce se dokázaly rozcvičit pouze gymnastky s ostrými lokty nebo prostor vytvářejícími trenérkami.
V nejpočetnější kategorii naděje mladší jsme měli, jak je již obvyklé, čtyřnásobné obsazení. Všechny naše závodnice postoupily do finále (18 ze 40 závodnic). Tentokrát se nejlépe vedlo Terezce Suché, která vybojovala stříbrnou medaili, následována byla Terkou Procházkovou, která obsadila výborné čtvrté místo. Esterka se umístila na 8. místě, Anitka na 11. místě.
V kategorii naděje starší cinkla další medaile, a to bronzová, vybojovala ji Barča Kafková.
V kadetkách mladších nastoupily Erika Potůčková a Terka Staňková. Erča získala 5. místo, Terka po nepodařené sestavě s obručí spadla na 10. místo.
Poslední kategorií s naší účastí byly juniorky. Nelča vybojovala bramborovou medaili a Verunka se umístila na 6. místě.
Velice děkujeme závodnicím i trenérkám, přejeme hodně sil do dalších tréninků, sezóna se rychle blíží ke svému vrcholu.